Panonia - Panonski savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panonia - Panonski savez

Forum Panonskog saveza i Panonske akademije
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 bivsi stanovnik Panonije!

Go down 
+7
deeps
senad
kapetan
saKe
sir Car
Mistici
Duhek
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 17:03

Nightfox je napisao/la:
...
I nije najbitnije odgovoriti na svaki post na forumu-bitno je da si aktivan u igri Wink

Ne bih se slozio bas s tobom.
OK, bitno je tj. najbitnije bit aktivan u igri, no jednako je vazno biti i aktivan na forumu saveza u kojem jesi.
Naravno, ne znaci da moras odgovarat na svaki post ... ali posjetit forum svakako bi trebalo.
Nadam se da su svi koji su u savezu (ne samo ovom) usli iz razloga timskog igranja, jer solirat se moze na razne nacine Smile
Pa i objasnjenje saveza tako kaze Smile

Bez ljutnje .
[Vrh] Go down
senad
Korisnik
Korisnik
senad


Broj postova : 61
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 19.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 17:06

Ma sto se mene tiče, (iako me se nepita) primite ga:)
[Vrh] Go down
http://www.cmc.com.hr
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 17:24

CaM je napisao/la:
cut

Zašto bi se ljutila?Svašta. lol!
Moj odgovor je većinom bio izazvan(hmm,ne mogu se sjetiti ni jedne bolje riječi)ovim dijelom edijevog posta "piso stalno viceve i pisem i sad kad sam oso!"jer ne vidim da pisanje viceva previše pridonosi savezu.Je da te nasmije,(pisanje viceva)ali neku bitniju ulogu nema..

NHF i pozz Very Happy

EDIT:I ako netko i ne posta previše,to ne znači da ne prati forum.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 17:29

Nightfox je napisao/la:
CaM je napisao/la:
cut

Zašto bi se ljutila?Svašta. lol!
Moj odgovor je većinom bio izazvan(hmm,ne mogu se sjetiti ni jedne bolje riječi)ovim dijelom edijevog posta "piso stalno viceve i pisem i sad kad sam oso!"jer ne vidim da pisanje viceva previše pridonosi savezu.Je da te nasmije,(pisanje viceva)ali neku bitniju ulogu nema..

NHF i pozz Very Happy

EDIT:I ako netko i ne posta previše,to ne znači da ne prati forum.

Svakak, nisam ni ja mislil da je pisanje viceva ili poruka (odgovora) tipa "Slažem se" ili "Potpisujem" sudjelovanje od znacenja za savez. Nije bitno napisat 100 poruka u sat vremena, bitno je doc procitat ima li nesto o savezu, ak se ima kaj napisat - to napisat i tak tome slicno Smile
Znaci sudjelovat u smislu informirat se, sudjelovat u raspravama ... Smile
[Vrh] Go down
Duhek
Korisnik
Korisnik
Duhek


Broj postova : 67
Location : moj stolac
Registration date : 12.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 18:07

Kaj onda u vezi Edija?
mislim u vezi njegovog povratka/odlaska..
Bude anketa nekva ili..?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/bluevalchiwithhazeleyes
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 18:53

O to svakako .... anketa treba biti.
Nisam vec dugo pritisnuo na xxxxx lola
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 20:49

joj joj Cam!
pazi se ak ti tu dodem kroz usb!
lola


sta je ovo?
pa cure ajmo za mene glasat a ne tam prodavat cigle!

lol!



poz!
[Vrh] Go down
kapetan
Moderator PanoniaA
Moderator PanoniaA



Broj postova : 156
Registration date : 13.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 22:24

edi sam se ti nadaj

izdrži još malo pa ćeš znat rezultate,sad ti ne želim još niš govorit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 23:04

edi je napisao/la:
joj joj Cam!
pazi se ak ti tu dodem kroz usb!
lola


sta je ovo?
pa cure ajmo za mene glasat a ne tam prodavat cigle!

lol!



poz!

Smijem znat u koji si savez otisel. Mislim da i ja predem.
Mozda dobijem i dobrodošlicu jupi lola jupi
[Vrh] Go down
Duhek
Korisnik
Korisnik
Duhek


Broj postova : 67
Location : moj stolac
Registration date : 12.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 23:25

edi je napisao/la:
joj joj Cam!
sta je ovo?
pa cure ajmo za mene glasat a ne tam prodavat cigle!
lol!


Rade se obrati deckima,mi smo ti tak i onak u veeelkoj manjini queen
I o kakvim ti to ciglama motas..? lola
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/bluevalchiwithhazeleyes
deeps
Korisnik
Korisnik
deeps


Broj postova : 26
Location : SB - OS
Registration date : 12.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimened 20 sij 2008, 23:30

ja nemam nist protiv edijevog ponovnog ulaska ali smatram da mora proći neko vrijeme, npr 1mj, ako tada još bude htio ući, onda ok,tj ako se dokaže i napreduje.. Ili za početak, nek obrani Flaviusa od onih napadača,hehe, šalim se dakako...
[Vrh] Go down
borovo city
Korisnik
Korisnik



Broj postova : 11
Registration date : 14.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 15:24

U potpunosti se slažem sa nightfox-om za mene izlazak iz saveza je slićno izdaji!!!!!Crying or Very sad
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 16:27

hehe!
onda cu ja zastupat manjine! lol lola

slazem se da je odlazak iz saveza izdaja ako si bio samo radi obrane!
ali ja sam otiso i osto u kontaktu ko soto se vidi, a i izdaja bi bila ako bi nahusko trenutne saveze odesse i omerte te mafiu i coronu na vas!a meni to nije u cilju nit bi ikad to napravio, a imamo temu slicno tom!

da odgovorim na necije pitanje trenutno sam u -odessa- a ona je u saveznistvu sa ostalim omertama i odessama...

ja vas sad nemolim da me primite neg sam pito ako bi me primili!
ako odlucite da ne cu uc natrag, ko sto vidim da vecina ima nes protiv onda nikom nis!

isus nas je ucio da oprastamo!!!! lol! lol!

dobro to je salla!

P.S volio bi cut tocne rezultate ak ste postavili anketu!


poz!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 16:34

Kad anketa zavrsi dobit ces rezultate.

Inace zanimljivo da xy napada panoniju ... no ti o tome nemas pojma lola

Odlazak iz saveza po meni je izdaja, bez obzira na to sto si se javio, no ne brini. Prihvatit cu kako odluci vecina, no ja ti vise nemrem vjerovat i ako udes ponovno u savez znas da ti ja necu vjerovat. Ja ti volim sve rec odmah u lice...a j... ga takav sam, bilo to kome pravo ili krivo.

Pozdrav Edy.
I strpi se jos danas anketa traje dva dana Coffe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 16:49

Zaboravio sam ti reci, ako se odluci da mozes ponovno uci u savez, morat ces se ponovno registrirat na forum jer je korisnicki racun ugasen.

CaM
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 16:58

zbnam i ja volim sve rec direktno pa nekad i nastavnica u suradnji s imenikom djeluje!
hehe

ma sto se tice sveg ovog mislim da se mal previse prasine diglo oko tog!
sto se tice ankete siguran sam da ce tj.vec je njih 99,9%protiv mog ponovnog ulaska!
al et!
sta je tu je nije jedini savez a valjd nije ni jedini u kojem se mos zajebavat Shocked !


a sta ono nes napadi!
neznam neppratim bas nes trenutni savez sto se tice napada jedino nekad forum aj ode provjerit pa javim!

poz svima!
[Vrh] Go down
kapetan
Moderator PanoniaA
Moderator PanoniaA



Broj postova : 156
Registration date : 13.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 18:09

deeps je napisao/la:
ja nemam nist protiv edijevog ponovnog ulaska ali smatram da mora proći neko vrijeme, npr 1mj, ako tada još bude htio ući, onda ok,tj ako se dokaže i napreduje.. Ili za početak, nek obrani Flaviusa od onih napadača,hehe, šalim se dakako...

best

samo tako

nego reci edi,kada bi ti rekli da moraš čekat mjesec dana za ulazak jer bi čeko?

reci iskreno...
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 22:49

e sad to ti je kad bi bilo bilo bi!
et meni je mozd bolje da me neprimite nazad neg da pricekamo na takozvanom pokusnom roku pa da se odnosi malbolje poprave i onda vjerujem da niko nebi bio protiv mog ulska!
zas ne ceko bi pa nebi bio na ulici bio bi u jakom savezu a onda je pitanje jel bi se tad vratio!
heh!
vrijeme je relativno!
to me morate pitati tada!
a sad mislim da bi bilo najbolje da me stavite na neki rok posto nije vecina da se vratim!
pa me testirajte na odanost savezu!
hehe!

hay hitla! cheers
lol

aj poz svima vi pogledajte taj prijedlig pa talk! rendeer cheers
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 22:51

e sad odgovor bez filozofije!
vrijeme je relativno no kad smo kod toga formula relativ....
sala!

pa priceko bi zas ne!
i ostalo sto sam napiso tam gore! :albino:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 22:53

edi je napisao/la:
e sad to ti je kad bi bilo bilo bi!
et meni je mozd bolje da me neprimite nazad neg da pricekamo na takozvanom pokusnom roku pa da se odnosi malbolje poprave i onda vjerujem da niko nebi bio protiv mog ulska!
zas ne ceko bi pa nebi bio na ulici bio bi u jakom savezu a onda je pitanje jel bi se tad vratio!
heh!
vrijeme je relativno!
to me morate pitati tada!
a sad mislim da bi bilo najbolje da me stavite na neki rok posto nije vecina da se vratim!
pa me testirajte na odanost savezu!
hehe!

hay hitla! cheers
lol

aj poz svima vi pogledajte taj prijedlig pa talk! rendeer cheers

Mislim da si sam sad rekel vecinu toga ... Tolko o svemu onom i ovom Smile
Komentar cu ovaj puta presutit. Smile
Vidjet ce mo sto ce rec vecina.
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 23:11

pa de reci!
sta nekuzim nis!
zbunio si i sebe i mene i druge ev ev vidi sta si sad napravio , e bas , e bas si et jesi moro?????



sad mi je comp.zasteko! Sad Crying or Very sad

heh
pa de stvarno aj reci!"
[Vrh] Go down
borovo city
Korisnik
Korisnik



Broj postova : 11
Registration date : 14.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 23:12

Ma ljudi siguran sam da nema nitko od nas ništa protiv Edija al mora se znati ako ga se opet primi u savez da će on biti zadnji koji je izašao iz saveza pa opet ušao jel tako bi svatko mogao malo van malo unutra!!!.......koliko sam ćitao odessin il jedan od tih "mafijaških" foruma jel brat mi je bio tamo nisu nam ni do koljena što se tiče složnosti... afro
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 23:15

jebiga!

ja glasam za pokusni! pa ko sto sam vec 100 puta reko glasajte ovdje da i ja zatvorenik :pirat: vidim!

ajmo prozborite labudi i labudice!
hehe
lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 23:28

Neznam za tebe i druge, no sebe nisam sigurno zbunio.
Procitaj kaj si napisal pa ti valjda bude sve jasno kaj sam ja rekel.

Glasa se na mjestu koje je namjenjeno glasanju.
Rezultati ce ti bit obznanjeni kad zavrsi glasanje.

A zao mi je po pravilu ti nemres glasat, nisi registrirani korisnik.

Anketa je nastimana na dva dana tak da se jos malo strpis.
[Vrh] Go down
Motorbreath_vk
Član vlade PanoniaA
Član vlade PanoniaA
Motorbreath_vk


Broj postova : 157
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 14.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitimepon 21 sij 2008, 23:57

samo malo, vidim da se izmedju Cam i edi-ja skupljaju veliki oblac, sto ne valja, jer iza njih uvijek dolazi do oluje...
sto na nije bas dobro za savez...
Imam samo jedno pitanje dali se vi znate iz stvarnog zivota pa vam je ovo jedna vrsta prepoucavanja ili se jednostavno ne podnosite...
[Vrh] Go down
Sponsored content





bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
bivsi stanovnik Panonije!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Panonia - Panonski savez :: Posjetioci foruma - neregistrirani :: Prijatelji saveza-
Forum(o)Bir: