Panonia - Panonski savez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Panonia - Panonski savez

Forum Panonskog saveza i Panonske akademije
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 bivsi stanovnik Panonije!

Go down 
+7
deeps
senad
kapetan
saKe
sir Car
Mistici
Duhek
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
kapetan
Moderator PanoniaA
Moderator PanoniaA



Broj postova : 156
Registration date : 13.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimeuto 22 sij 2008, 00:02

ma edi se zamjerio adminu lol!

bit će tu svega već vidim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimeuto 22 sij 2008, 00:15

CaM-u ili Adminu se tesko zamjerit, a posebno u virtualnom svijetu lola
Takoder se ne poznamo i nisu ovo nikakve razmirice.

Ja sam napisao sve jednosmisleno, pa tako i sve ovo zadnje.
Edy je sam rekao i ako bolje procitas sve moze i tebi biti jasnije.

Takoder ako tko ima kakvu zamjerku na moj rad administriranja foruma slobodno uputi primjedbu otvoreno ili skriveno na Premjera.

Pravila su napisana, pa ih svi mogu procitati, a ja cu ih provoditi.

Motorbreath_vk ako mi ti imas nesto reci samo izvoli tu sam...imas i PM i forum kategorija, pa samo napisi, a odluka da dobijes opomenu je samo prema pravilima foruma ako je to problem ili ono sa PM-a.


Mislim da sam ja napisao sto mislim i nisam skrivao to, a isto tako priklonit cu se odluci kakva god da bude.


Zadnja promjena: ; uto 22 sij 2008, 12:44; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Motorbreath_vk
Član vlade PanoniaA
Član vlade PanoniaA
Motorbreath_vk


Broj postova : 157
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 14.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimeuto 22 sij 2008, 02:15

Cam stvarno mi je zao ako sam te naljutio...

nemam ja nikakvu zamjerku na tvoj rad, stvarno ovaj forum odlicno drzis i svaka cast...
znam kako ti je i ja sam bio i jos uvijek sam glavni u 2 moon igrici u prvom hrvatskom savezu ili kako tamo stoji u guild-u CROTEAM..
samo sto sam ja to prestao igrati...

evo i jos oprosti, ako sam te naljutio...
[Vrh] Go down
edi
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimeuto 22 sij 2008, 11:33

ne nisu to nikakve prepirke niti slicno neg sam nest drugo mislio pa je ispalo drugacije!
inace nemam primjedbi na forum zato sto je super1

a molim i ostale da neprave od muhe slona jel tako nastaju svade!

poz!

santa
[Vrh] Go down
hrdavid
Korisnik
Korisnik
hrdavid


Broj postova : 65
Registration date : 16.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimeuto 22 sij 2008, 22:41

Motorbreath_vk je napisao/la:
Cam stvarno mi je zao ako sam te naljutio...

nemam ja nikakvu zamjerku na tvoj rad, stvarno ovaj forum odlicno drzis i svaka cast...
znam kako ti je i ja sam bio i jos uvijek sam glavni u 2 moon igrici u prvom hrvatskom savezu ili kako tamo stoji u guild-u CROTEAM..
samo sto sam ja to prestao igrati...

evo i jos oprosti, ako sam te naljutio...

ovak se neces izvuc Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Jahac_pravde
Korisnik
Korisnik



Broj postova : 8
Registration date : 13.01.2008

bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimesri 23 sij 2008, 09:41

Ljudi, ajmo zavrsiti ovu trakavicu, jer na ovom mjestu su pocele frcati iskre, sto nikako nije dobro za sve nas. Ajde malo leda na situaciju i objavimo vise tu anketu. Tko je htio taj je glasao.

Pozdrav svima, i bez negativnih emocija, molim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimesri 23 sij 2008, 12:43

Anketa je zavrsila. Nema se sto objavljivat. Edy ce dobit poruku od premjera saveza.
I nigdje ne frcaju iskre .... ovo nije nikakva svada niti nista sto bi stetilo savezu, jednostavno smo diskutirali.
Ne brini se ja znam povuc kocnicu u pravom trenutku. a ako mislis na ove opomene one nemaju veze uopce sa ovom temom. Svatko od clanova koji su dobili opomene ima pravo zalbe nadleznima, a takoder svatko od njih je dobio obrazlozenje opomena.

Pozdrav.

bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Sig-3-hr-2-hr1_17239
[Vrh] Go down
Gost
Gost




bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitimesub 26 sij 2008, 17:45

Tema je zakljucana - 26.01.2008
[Vrh] Go down
Sponsored content





bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: bivsi stanovnik Panonije!   bivsi stanovnik Panonije! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
bivsi stanovnik Panonije!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Panonia - Panonski savez :: Posjetioci foruma - neregistrirani :: Prijatelji saveza-
Forum(o)Bir: